Вы здесь

Гітари Taylor в Україні

Початок 2015 року став знаменним в історії компанії Юритмікс. Менеджери компанії раді представити вам нову дистрибуцію всесвітньовідомого гітарного бренду TAYLOR.

Історія компанії Тейлор почалася 15-го жовтня 1974 року, коли три молодих хлопця – Боб Тейлор, Курт Лістаг і Стів Шеммер – відкрили свою першу майстерню. Ця майстерня знаходилася в старому сараї з парою верстаків, дуже поганим освітленням і мала дах, що протікав.

Курт і Боб почали свою діяльність гітарних майстрів, коли їм виповнилося по 17-18 років, в майстерні «American Dream» в передмісті Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Це був час руху хіпі. Ще в старших класах школи Боб зробив свої перші 3 гітари. Протягом першого року роботи в «American Dream» Курт і Боб зробили лише кілька гітар, так як в основному займалися ремонтом інших інструментів.

У 1974 господар «American Dream» вирішив продати майстерню, і Тейлор разом з Лістагом і Шеммером викупили її, назвавши «Westland Music Company». Але так як така довга назва було незручною для розміщення на грифі гітари, а душею і серцем новоспеченої компанії був Боб, то вирішили називати гітари «Taylor». Свою першу гітару Боб змайстрував сам для себе, він дуже хотів купити собі Мартін, але – на жаль! – У бідного школяра не було таких грошей. Тому головною метою компанії Тейлор спочатку було створення гітар, конкуруючих за якістю з інструментами фірми Мартін. І треба сказати, що незабаром, завдяки таланту і наполегливості Боба, їм це вдалося.

У 1976 Боб і Курт вирішили, що для них не надто вигідно продавати свої гітари в роздрібному продажі, і вони спробували почати продаж через дилерів. Фактично вони пропонували схожі на Мартін моделі, але з наступними перевагами: різна ширина грифа і вбудований в гриф контрольований анкерний стрижень. І, звичайно ж, за нижчу, ніж у Мартіна, ціну!

Ведення бізнесу через дилерів виявилося палицею в двох кінцях – з одного боку, справи пішли більш стабільно, але з іншого компанія отримувала лише 30% прибутку з проданої продукції і була затиснута в жорсткі рамки виробництва, планованого дилерами. Майже чотири роки знадобилося Тейлору, щоб стати на ноги, і пожертвувати довелося 70% своєї команди, яку просто довелося звільнити, щоб якось існувати, але компанія вижила.

Перша справжня слава прийшла до Боба в 1985 році, коли знаменитий поп-музикант Принц замовив у Тейлора 12-тиструнну гітару з пурпуровим покриттям.

Тейлор створив йому цю гітару, і в знаменитих кліпах «Purple Rain» і «Live Aid» ви можете побачити Принца, що грає на ній, але не побачите там логотипу «Taylor». Це було однією з умов замовлення – голова гітари не повинна була носити на собі лого фірми-виробника. Незважаючи на це, «Пурпурова гітара Принца» дала поштовх, і після цього багато іменитих музикантів почали замовляти у Боба свої інструменти.

Додати коментар

CAPTCHA
Доведіть, що ви не робот
15 + 0 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад для 1 + 3 введіть 4.

Останнє Відео

Події

9-11 червня  в Пущі-Водиці відбувся Х (ювілейний) семінар, що зібрав понад 130 учасників з 20...
опубліковано: 18.06.2017 - 07:06 | детальніше >>>
На щорічній зимовій виставці звукового устаткування й музичних інструментів NAMM Music Show цього...
опубліковано: 25.02.2016 - 20:02 | детальніше >>>
Компанія Sennheiser нагороджена премією CES 2016 Innovation Awards за новаторські навушники Orpheus...
опубліковано: 25.02.2016 - 19:02 | детальніше >>>
15-17 травня у м.Києві пройшов черговий – вже восьмий – щорічний Всеукраїнський семінар- практикум...
опубліковано: 19.06.2015 - 21:06 | детальніше >>>
Цього року на виставці AERO у Фрідрихсхафені, Німеччина аудіо фахівець Sennheiser представив...
опубліковано: 29.04.2015 - 20:04 | детальніше >>>

Фото